אודות

משרד עו"ד רחל דואני קיל  הינו משרד מנוסה ומעודכן העוסק במספר תחומי משפט:

הטרדה מינית

ייצוג מתלוננות, נילונים ומעסיקים בתיקי הטרדה מינית, מתן ייעוץ משפטי לגופים ולחברות לעניין עמידה בדרישות החוק והפסיקה הן לגבי התנהלות המעסיק באופן שוטף והן לגבי ההתנהלות בקרות מקרה שעניינו הטרדה מינית.

לשון הרע

מתן ייעוץ לפני ואחרי פרסום בעל פוטנציאל של דיבה, ייצוג בתיקי לשון הרע – תובעים ונתבעים, ייצוג בקובלנות פליליות בגין לשון הרע.

נזיקין

תאונות דרכים, תאונות מדרכה, נזקי גוף, תאונות עבודה, נזקי רכוש, תביעות אזרחיות נגררות לפלילים, תביעות של נפגעי עבירה, תביעות כנגד המדינה בשל פגיעות שנגרמו ע"י המשטרה.

פלילי

ייעוץ לפני חקירה, ליווי לאורך מהלך החקירה, מעצרים, שימוע לפני הגשת כתב אישום, הסדר מותנה, ייצוג בתיקים פליליים על כל שלביהם, ערעורים פליליים.

אני צועדת במשותף עם הלקוחות שלי ומשתמשת בכל דרך חוקית לסייע להם

תוך שימוש בכל הידע, הניסיון והמשאבים שצברתי לאורך כשני עשורים

עו״ד חלי דואני קיל

עורכת הדין חלי דואני קיל

עורכת דין משנת 2002 עוסקת בתחומים פלילי, נזיקין, לשון הרע והטרדה מינית. מאחוריה הופעות רבות בבתי המשפט השונים הן בתחום הפלילי והן בתחום האזרחי. משמשת כחברה בוועדת נפגעי עבירה של לשכת עורכי הדין.

פרסמה מאמרים ב'גלובס', 'מעריב' ואתרים משפטיים.

כל תיק שאני מטפלת בו הוא "תיק המאה", אני מקדישה לו את כל הזמן, את כל המאמצים ואת כל היצירתיות והמקצועיות כדי להצליח בו.

אני אוהבת במיוחד "תיקים אבודים", כאלה שבמבט ראשון נראה שהכל סגור – כשאני מוצאת דרך פעולה שיכולה לחלץ את הלקוחות שלי, אין סיפוק גדול מזה!

קצת על ה"אני מאמין" שלי:

אני אוהבת להילחם, אבל אעשה זאת רק כשזה נכון ללקוח: יש הרבה דברים שראוי להילחם עבורם ולי יש את הרצון והיכולת לעשות זאת. השלב הראשון, בכל תיק ומול כל לקוח, הוא בחינת דרכי הפעולה האפשריות והנכונות שנעשית תוך ניתוח מלוא הנתונים, הראיות וכלל האינטרסים של הלקוח. בשלב זה, נבחר את דרך הפעולה הטובה ביותר.

הרקע במספר תחומי משפט מהווה יתרון: אני עוסקת בתחום המשפטים, בהתלהבות ובעניין עוד מימיי כסטודנטית ובמשך כשני עשורים צברתי ניסיון וידע רב. עולם המשפט הוא עולם עשיר ומתפתח עם קשרים, השפעות וחיבורים בין תחומי המשפט השונים. העיסוק שלי במספר תחומים מאפשר לי ראייה רחבה ומעמיקה ולעיתים, שימוש ב"כלים" משפטיים מפתיעים, או בלתי רגילים.

האפשרות ללוות לקוח לאורך כלל ההליכים שקשורים באירוע: לאירועים שונים יש היבטים שנוגעים למספר תחומי משפט והבקיאות בהם מאפשרת בחירת אסטרטגיה והתנהלות נכונה בכל אחת מהזירות. למשל, כשאדם נאשם בפלילים, הוא עומד גם בפני סיכון שאם יורשע, יתבע ע"י הקרבן בתביעה אזרחית לפיצויים. או כאשר מוגשת תלונה בגין הטרדה מינית, תעלה פעמים רבות גם סוגיה של לשון הרע. ההתנהלות הנכונה בין המישורים השונים של האירוע יכולה להיות קריטית לשמירה על זכויותיו של הלקוח.

עדכון תמידי: עולם המשפט משתנה ומתפתח באופן תמידי. אני מקדישה שעות רבות מידי חודש בלמידה והתעדכנות, בהשתתפות בהשתלמויות מקצועיות, בקריאת פסיקה, בהתייעצויות ובסיעורי מוחות.

אני עובדת עם אנשים ולא עם תיקים: המקרים בהם אני מטפלת מעסיקים אותי ומלווים אותי לכל אורך קיומם. אכפת לי מהלקוחות שלי, אני מזדהה עם הסיטואציה בה הם מצויים, ועושה כל שביכולתי לטפל בעניינם וללוות אותם תוך שיתוף שלהם, במה שנעשה ובמה שצפוי.

מאתגר אבל מוצדק: כדי לייצג כראוי את הלקוחות שלי נדרשים מאמצים רבים, מתמשכים, במישורים שונים. ההתמודדות נעשית לא פעם מול גופים גדולים וחזקים, המשטרה, המדינה, חברות ביטוח, רשויות. במקרה או שלא, מגיעים אלי המקרים הנכונים, מלחמות שראוי להילחם עבורן, קטנות וגדולות כאחד. העיסוק בהם מסעיר ומספק ויש לו ערך רב מבחינתי.

אני אשמח לעזור גם לכם!

נגישות